ASEM

Ekibimiz

Uzmanlarımız ile tanışın!

Asım Mustafa Uçar

Saç Ekimi Uzmanı

Saç ekimi uzmanı Asım Mustafa Uçar ASEM Saç ekim merkezi kurucu ortağıdır. Kariyerin ilk yıllarında bölgenin büyük sağlık kuruluşlarında çalışmıştır. Estetik işlemlerdeki gelişmeleri araştırarak Medikal Estetik ve Saç Ekimi Eğitimi sertifikasını aldı.

 

 

 

Saç Ekimi sürecinde hastalara 360 derecelik bir tedavi uygulanması gerektiğine inanıyor. Mükemmel ve doğal sonuçların alınması için hastaların medikal ve cerrahi olarak tedavi edilmesi, doğru planlama ile yoğun ve sıkı bir ekimin hastayı memnun edeceğinden emin olunmalıdır. Operasyonlarında Mikromotor Greft ekstraksiyonu ve  FUE Saç Ekimi kesilerini kullanmayı tercih etmektedir.

 

 

Talha Uçar

Saç Ekimi Uzmanı

Saç ekimi uzmanı Talha Uçar ASEM Saç ekim merkezi saç ekim uzmanları arasındadır.  Estetik işlemlerdeki gelişmeleri araştırarak Medikal Estetik ve Saç Ekimi Eğitimi sertifikasını aldı.Tıbbi ve analitik bakış açısını bir sanatçı ruhuyla birleştirerek saç ekiminden sanat yaratan Talha Uçar, başarılı cerrahinin en önemli anahtarının her vakanın detaylı planlamasının olduğunu düşünüyor.


Ana uzmanlık alanı FUE, DHI ve kadın ve erkek hastalarda Revizyon Saç ekimi cerrahisidir. Alıcı alanı oluşturmak için greftlerin ve safir bıçakların hem mikromotor hem de manuel olarak çıkarılmasını kullanır. Önceliği her zaman hastalarını mutlu etmektir

Yüzdeler İle Bİz
0%

Başarı oranı

0%

Memnun Müşteri Oranı